KATEGORİLER
DOLAR
32,5202
% -0.09
EURO
34,8035
% -0.19
GRAM ALTIN
2.422,02
% -0,33
ÇEYREK A.
3.960,00
% -0,33
BITCOIN
66.436,11
0.344
ÜYE PANELİ
GÜNDEM
DÜNYA
SİYASET
EKONOMİ
CANLI BORSA
HİSSELER
PARİTELER
SPOR
CANLI SONUÇLAR
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
MAGAZİN
EĞİTİM
SAĞLIK
YAŞAM
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR SANAT
YEREL HABERLER
FOTO GALERI
VIDEO GALERI
CANLI TV İZLE
TRAFİK DURUMU
NÖBETÇİ ECZANELER
CANLI SONUÇLAR
HABER GÖNDER
PUAN DURUMU
HAFTALIK FİKSTÜR
GÜNLÜK BURÇLAR
COVID-19 TABLO
GÜNLÜK GAZETELER
FİRMA REHBERİ
FİRMA EKLE
HAVA DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
KÖŞE YAZARLARI
BİZE ULAŞIN
PUAN DURUMU
CANLI SONUÇLAR
FİKSTÜR
CANLI SONUÇLAR
Turkiye - Türkiye Kupası
20:30
Trabzonspor
20:30
Vavacars Karagümrük
İngiltere - Premier Lig
21:45
Wolverhampton Wanderers FC
21:45
Bournemouth
22:00
Manchester United FC
22:00
Sheffield United
22:00
Crystal Palace FC
22:00
Newcastle United FC
22:00
Everton FC
22:00
Liverpool
Fransa - Ligue 1
20:00
Lorient
20:00
Paris St. Germain
22:00
Marsilya
22:00
OGC Nice
22:00
Monaco
22:00
Lille OSC
Hollanda - Eredivisie
19:45
FC Twente Enschede
19:45
Almere City FC
22:00
Ajax Amsterdam
22:00
Excelsior Rotterdam
Belçika - Pro Lig
21:30
Club Brugge
21:30
KRC Genk
21:30
RSC Anderlecht
21:30
Cercle Brugge
Rusya - Premier Lig
16:00
FC Orenburg
16:00
FK Dinamo Moscow
18:15
FC Pari Nizhny Novgorod
18:15
FK Lokomotiv Moskova
20:30
FK Zenit St Petersburg
20:30
FK Rubin Kazan
20:30
FK Krasnodar
20:30
FC Baltika Kaliningrad
İtalya - Coppa Italia
22:00
Atalanta BC
22:00
ACF Fiorentina
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores
01:00
Caracas FC
1 : 1
CA Rosario Central
01:00
Estudiantes de La Plata
0 : 1
Gremio FB Porto Alegrense RS
03:00
Atletico Mineiro MG
3 : 2
Penarol URU
03:00
Liverpool Montevideo
1 : 0
CA San Lorenzo Almagro
03:30
Colo Colo
0 : 0
Alianza Lima
05:00
CD Junior FC
1 : 1
LDU Quito
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Kupası
12:00
Central Coast Mariners
3 : 0
FC Abdysh-Ata
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Şampiyonlar Ligi
13:00
Yokohama F Marinos
3 : 3
Ulsan Hyundai FC
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Şampiyonlar Ligi
05:15
CF America
1 : 1
CF Pachucha
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana
01:00
Deportes Union La Calera
0 : 0
Cruzeiro EC MG
03:00
Deportivo Garcilaso
1 : 1
Cuiaba EC MT
03:00
Sportivo Trinidense
2 : 0
CA Nacional Potosi
03:30
Argentinos Juniors
1 : 0
SC Corinthians SP
05:00
Alianza FC Valledupar
1 : 3
CD Universidad Catolica del Ecuador
İngiltere - Championship
21:45
Coventry City
21:45
Hull City
İngiltere - Ulusal Lig
21:00
Solihull Moors
21:00
FC Halifax Town
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
19:00
Levante Las Planas FC
19:00
FC Barcelona
Almanya - 3. Lig
20:00
1. FC Saarbrucken
20:00
Rot Weiss Essen
Fransa - Lig 1, Bayanlar
19:30
Paris Saint-Germain FC
19:30
Paris FC
19:30
Dijon FCO
19:30
Stade De Reims
19:30
Le Havre AC
19:30
FC Fleury
19:30
Olympique Lyon
19:30
Ea Guingamp
19:30
Montpellier HSC
19:30
As Saint Etienne
19:30
LOSC Lille
19:30
Girondins Bordeaux
Portekiz - İkinci Lig
22:15
Avs Futebol Sad
22:15
FC Porto B
Rusya - 1. Liga
12:00
FC SKA-Khabarovsk
2 : 1
Rodina Moscow
16:00
FC Tyumen
16:00
Chernomorets Novorossijsk
17:00
FC Alania Vladikavkaz
17:00
PFC Kuban Krasnodar
17:00
FC Volgar Astrakhan
17:00
Torpedo Moskova
17:30
FK Akron Tolyatti
17:30
Leningradets
18:00
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
18:00
FC Shinnik Yaroslavl
18:00
Sokol Saratov
18:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
19:00
FK Khimki
19:00
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
19:30
FC Dynamo-Makhachkala
19:30
PFK Arsenal Tula
Rusya - 2. Liga, Division A
14:30
FC Krasnodar-2
14:30
FC Murom
15:30
FC Novosibirsk
15:30
Rodina-2
16:00
FC Irtysh Omsk
16:00
Spartak Kostroma
16:00
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
16:00
Dinamo Brjansk
17:00
FK Volga Ulyanovsk
17:00
Khimik Dzerzhinsk
18:00
FC Metallurg Lipetsk
18:00
FC Chelyabinsk
18:00
FC Tekstilshchik Ivanovo
18:00
Torpedo Miass
18:00
FC Avangard Kursk
18:00
FC Kaluga
18:30
Chayka Peschanokopskoye
18:30
FK Ufa
19:00
SK Rotor
19:00
FK Veles Moscow
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
16:00
FC Kuban Holding Pavlovskaya
16:00
Spartak Nalchik
16:00
Pobeda Khasavyurt
16:00
FC Sevastopol
Suudi Arabistan - 1.Lig
19:15
Al Bukiryah
19:15
Al-Qadisiyah FC
19:15
Al-Jabalain
19:15
Al-Najma
20:45
Jeddah Club
20:45
Al-Qaisumah
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey
19:30
Bayern Hof
19:30
DJK Ammerthal
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
20:00
Bayern Munich II
20:00
Buchbach
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
20:00
SSV Jeddeloh II
20:00
1. FC Phonix Lubeck
20:00
Hamburg (A)
20:00
Oldenburg
Almanya Amatör - Bremen-Liga
19:30
SV Hemelingen
19:30
Brinkumer
Almanya Amatör - Oberliga Mittelrhein
19:45
FC Union Schafhausen
19:45
SPVG Frechen 20
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
19:45
Rotenburger
19:45
Kickers Emden
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga
19:45
SV Todesfelde
19:45
SV Preussen 09 Reinfeld
20:00
Mtsv Hohenwestedt
20:00
Eckernförder
20:30
Mtsv Hohenwestedt
20:30
TSB Flensburg
Andorra - Copa Constitucio
21:30
Inter Club de Escaldes
21:30
FC Pas de La Casa
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
Gimnasia de la Plata Reserve
21:00
Rosario Central Reserve
21:00
CA Lanus
21:00
Independiente Reserve
21:00
Defensa Y Justicia Reserve
21:00
CA Huracan
Arjantin - Primera B
21:00
CA Acassuso
21:00
Sacachispas FC
Arjantin - Primera Nacional
01:00
Ferro Carril Oeste
3 : 0
CA Alvarado
Arnavutluk - Kategoria e Pare
16:00
KS Korabi Peshkopi
16:00
Luz i Vogel
Arnavutluk - Kupa e Shqiperise
19:00
Tiran
19:00
KS Kukesi
19:00
Vllaznia Shkoder
19:00
KF Egnatia Rrogozhine
Avustralya - Queensland NPL
13:30
Sunshine Coast Wanderers
13:30
Queensland Lions FC
13:30
Peninsula Power FC
13:30
Olympic FC Brisbane
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
13:00
SWQ Thunder FC
13:00
Broadbeach United
Avusturya - Bundesliga
19:30
SK Austria Klagenfurt
19:30
FC Salzburg
19:30
Hartberg
19:30
LASK
21:30
SK Rapid
21:30
Sturm Graz
Azerbaycan - Azerbeycan Kupası
16:00
Gabala FK
16:00
Zira FK
19:00
Karabağ FK
19:00
Neftchi Baku PFC
Bosna Hersek - Premier Lig
17:00
FK ZVIJEZDA 09
17:00
FK Tuzla City
19:00
FK Borac Banja Luka
19:00
NK Posusje
21:30
HSK Zrinjski Mostar
21:30
FK Sarajevo
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
17:30
FK Kozara Gradiska
17:30
FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
17:30
FK Slavija Sarajevo
17:30
Drina Zvornik
17:30
FK Rudar Prijedor
17:30
FK Leotar Trebinje
17:30
ROMANIJA PALE
17:30
Laktasi
17:30
Velez Nevesinje
17:30
FK BSK BANJA LUKA
17:30
FK Ljubic Prnjavor
17:30
FAMOS VOJKOVICI
17:30
FK Zeljeznicar Banjaluka
17:30
FK Sutjeska Foca
19:30
FK Radnik Bijeljina
19:30
FK Omarska
21:00
Modrica Maksima
21:00
FK Borac Kozarska Dubica
Brezilya - Brasilero Seri B
03:00
Brusque FC SC
3 : 1
Mirassol FC SP
Brezilya - Gaucho, Serie A2
21:00
CF Com Vida Saf RS
21:00
Esporte Clube Sao Gabriel RS
Brezilya - Maranhense
01:30
Moto Club MA
0 : 1
Maranhao MA
Brezilya - Roraimense
01:00
Sao Raimundo EC RR
3 : 1
River EC RR
03:00
Rio Negro RR
03:00
Progresso RR
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
SE Palmeiras SP
21:00
CA Paranaense PR
21:00
America MG
21:00
Atletico Mineiro MG
21:00
SC Internacional RS
21:00
EC Bahia BA
21:00
Ceara SC CE
21:00
SC Corinthians SP
21:30
Goias EC GO
21:30
Sao Paulo FC SP
22:00
Cruzeiro MG
22:00
Fortaleza EC CE
23:00
Santos FC SP
23:00
CR Flamengo RJ
Bulgaristan - Bulgar Kupası
18:45
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
18:45
FK Hebar Pazardzhik
Cebelitarık - Ulusal Lig
22:00
Europa Point FC
22:00
St Josephs FC
Çekya - kupa
19:00
FC Viktoria Plzen
19:00
FC Fastav Zlin
Çekya - U19 1.Grup
12:00
FC Vysocina Jihlava U19
0 : 5
Sparta Prague
14:00
MFK Karvina U19
14:00
Banik Ostrava U19
Cezayir - Cezayir Kupası
23:00
CR Belouizdad
23:00
USM Alger
Danimarka Amatör - Danmarksserien
20:00
AB Taarnby
20:00
Ledoje Smorum Fodbold
Ekvador - Serie B
03:00
CSD Vargas Torres
03:00
Guayaquil City FC
23:00
9 De Octubre FC
23:00
Chacaritas FC
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
19:00
Alianza FC
19:00
CD Dragon
21:00
11 Deportivo FC
21:00
CD Platense
21:00
CD Fuerte San Francisco U20
21:00
CD Fas
Endonezya - Liga 1
11:00
Persebaya Surabaya
0 : 2
Bali United
15:00
Persik Kediri
15:00
PSS Sleman
Faroe Adaları - Logmanssteypid
19:30
B71 Sandoy
19:30
AB Argir
19:30
FC Hoyvik
19:30
Vikingur Gota
19:30
FC Suduroy
19:30
TB Tvoeroyri
20:30
KI Klaksvik
20:30
HB Torshavn
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
18:30
Sexypoexyt
18:30
Tampere United
19:00
P-Iirot
19:00
HJS Akatemia
19:00
FC Honka
19:00
Esbo Bollklubb
19:00
TPV
19:00
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finlandiya - Suomen Kupası
19:30
FC Kirkkonummi
19:30
PK Keski-Uusimaa
20:00
Tove
20:00
FC Haka J
21:10
LPS
21:10
Eps / Reservi
Finlandiya - Veikkausliiga
19:00
Seinajoen JK
19:00
HJK Helsinki
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30
Mikkelin Palloilijat
18:30
Jippo
18:30
Japs
18:30
Salpa
18:30
PK-35 Helsinki
18:30
Turun Palloseura
18:30
FC KTP Kotka
18:30
SJK Akatemia
18:30
FF Jaro
18:30
Kapa Kapylan Pallo
Gana - Premier Lig
18:00
Dreams FC
18:00
Bechem United
Gürcistan - Erovnuli Liga
15:00
FC Iberia 1999
15:00
Torpedo Kutaisi
15:00
FC Dila Gori
15:00
FC Samgurali Tskaltubo
15:00
FC Kolkheti-1913 Poti
15:00
FC Samtredia
15:00
FC Dinamo Tbilisi
15:00
FC Telavi
15:00
FC Dinamo Batumi
15:00
FC Gagra
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
FC Goa
17:00
Mumbai City FC
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
04:00
Real CD Espana San Pedro Sula
04:00
CD Genesis
İngiltere Amator - Konferans Güney
21:45
Maidstone United FC
21:45
Aveley
İngiltere Amator - Konferans Kuzey
21:45
Chorley FC
21:45
Curzon Ashton
İngiltere Amator - Southern League Premier South
21:45
Plymouth Parkway
21:45
Heyes & Yeading
İsrail - Alef Ligi
14:00
Tzeirey Um El Fahem
14:00
Hapoel Bueine
İsrail - İsrail Kupası
20:30
Hapoel Beer Sheva FC
20:30
Maccabi Netanya FC
İsveç - Allsvenskan
20:00
AIK
20:00
IFK Varnamo
20:00
IFK Goteborg
20:00
Hacken Gothenburg
20:00
IF Brommapojkarna
20:00
IK Sirius
İsviçre - Challange Ligi
20:30
Stade Nyonnis
20:30
FC Vaduz
İzlanda - Kupa
22:15
KA Asvellir
22:15
KR Reykjavik
22:15
Valur Reykjavik
22:15
FH Hafnarfjördur
22:15
Throttur Reykjavik
22:15
HK Kopavogur
23:00
Augnablik FC
23:00
Stjarnan Gardabae
Japonya - J. Lig Kupası
13:00
Nara Club
0 : 2
Sanfrecce Hiroshima
13:00
Blaublitz Akita
0 : 0
Shonan Bellmare
13:00
Thespakusatsu Gunma
0 : 3
Kashiwa Reysol
13:00
Fagiano Okayama
1 : 1
Yokohama FC
13:00
FC Ryukyu
1 : 1
Gamba Osaka
13:00
AC Nagano Parceiro
1 : 2
Kyoto Sanga FC
13:00
Kataller Toyama
0 : 0
Shimizu S-Pulse
13:00
Roasso Kumamoto
0 : 1
Sagan Tosu
13:30
Gainare Tottori
1 : 2
Urawa Red Diamonds
Kamerun - Elite One
16:00
Fauve Azur de Yaounde
16:00
AIGLE ROYAL DE LA MENOUA
18:00
Bamboutos Fc De Mbouda
18:00
Apejes De Mfou
18:00
Apejes De Mfou
18:00
AS Fortuna
18:00
Pwd Bamenda
18:00
Fauve Azur de Yaounde
18:00
Avion Academy
18:00
Ums De Loum
18:00
UNION SPORTIVE DE DOUALA
18:00
ASTRES FC DE DOUALA
18:00
Fovu De Baham
18:00
Bamboutos Fc De Mbouda
Kanada - Kanada Şampiyonası
04:00
Cavalry FC
1 : 0
Vancouver Langley FC
Karadağ - 2. CFL
18:00
FK Internacional Podgorica
18:00
FK Igalo 1929
18:00
FK Podgorica
18:00
OFK Grbalj
18:00
FK Otrant-Olympic Ulcinj
18:00
Lovcen
18:00
Berane
18:00
FK Iskra Danilovgrad
18:00
Bokelj Kotor
18:00
FK Kom Podgorica
Katar - Stars League
18:30
Umm-Salal SC
18:30
Al Duhail SC
18:30
Al-Shamal
18:30
Al Sadd SC
18:30
Al-Arabi Doha
18:30
AL Markhiya
18:30
Al Wakrah
18:30
Al-Gharafa SC
18:30
Al-Rayyan
18:30
Al-Ahli Doha
18:30
Muaither SC
18:30
Qatar SC
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
18:00
Karmiotissa FC
18:00
Othellos Athienou
19:00
AEL Limassol
19:00
Nea Salamina Famagusta
Kolombiya - Kolombiya Kupası
03:40
Tigres FC
03:40
Cucuta Deportivo FC
23:30
Real Cartagena FC
23:30
CD Atletico Huila
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
08:00
Seoul E-Land FC
08:00
Chungnam Asan FC
10:30
Busan I Park
10:30
Ansan Greeners FC
10:30
Cheonan City FC
10:30
Gimpo FC
Kosova - Kosovo FA Kupası
16:00
KF Drita
16:00
FC Prishtina
16:00
FC Ballkani
16:00
FC Suhareka
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
09:00
Puntarenas
09:00
Deportivo Saprissa San Jose
09:00
Perez Zeledon
09:00
Herediano
09:00
Sporting FC
09:00
LD Alajuelense
09:00
Cartagines
09:00
Santos
Litvanya - A Lyga
18:00
FK Transinvest
18:00
FC Hegelmann
18:00
FK Panevezys
18:00
FC Dziugas Telsiai
19:00
FK Kauno Zalgiris
19:00
FK Banga Gargzdai
20:00
Vilnius FK Zalgiris
20:00
DFK Dainava Alytus
Lüksemburg - Coupe de Luxembourg
21:00
US Hostert
21:00
US Mondorf-Les-Bains
21:00
FC Progres Niederkorn
21:00
FC Differdange 03
21:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
21:00
Swift Hesperange
21:00
Yellow Boys Weiler-La-Tour
21:00
FC Una Strassen
Macaristan - Magyar Kupa
21:00
Nyiregyhaza Spartacus FC
21:00
Ferencvarosi Budapest
Meksika - Liga Premier Serie B
21:00
CD Avispones de Chilpancingo AC
21:00
Artesanos Metepec FC
Mısır - Premier Lig
17:00
Talaea El Gaish
17:00
Enppi Club
20:00
Pyramids FC
20:00
National Bank Of Egypt SC
20:00
Al Mokawloon Al Arab
20:00
Zamalek SC
Moldova - Moldıva Kupası
19:00
FC Zimbru Chisinau
19:00
FC Sheriff Tiraspol
19:00
Petrocub Hincesti
19:00
FC Balti
Norveç - NM Kupası, Erkekler
19:00
Skjervoey
19:00
Alta IF
19:00
IF Floeya
19:00
Tromso IL
19:00
IK Junkeren
19:00
Bodoe/Glimt
19:00
Melhus
19:00
Ranheim
19:00
Stjordals-Blink
19:00
Levanger FK
19:00
Strindheim
19:00
Molde FK
19:00
SK Traeff
19:00
Kristiansund BK
19:00
Hodd IL
19:00
Aalesunds FK
19:00
Stord FK
19:00
Lysekloster
19:00
Bjarg
19:00
Asane Fotball
19:00
Froeya IL
19:00
Sogndal Fotball
19:00
Askoey FK
19:00
SK Brann
19:00
Torvastad
19:00
Viking FK
19:00
Vard Haugesund
19:00
Sandnes ULF
19:00
FK Mandalskameratene
19:00
Bryne FK
19:00
Flekkeroy IL
19:00
Egersunds IK
19:00
Pors Grenland
19:00
Odds BK
19:00
Fram IF
19:00
FK Arendal
19:00
Elverum
19:00
Hamarkameratene
19:00
Eidsvold TF
19:00
Mjondalen IF
19:00
Ullensaker / Kisa
19:00
Rosenborg BK
19:00
Frigg
19:00
Kfum Oslo
19:00
Baerum
19:00
Stabaek IF
19:00
Kjelsas
19:00
Kongsvinger IL Fotball
19:00
Raade IL
19:00
Moss FK
20:00
Tromsdalen UIL
20:00
Lyn 1896 FK
20:00
Jerv
20:00
Stromsgodset
20:05
Strommen
20:05
Lillestrom SK
Peru - Segunda Division
23:30
FC Carlos Stein
23:30
Pirata FC
Polonya - I Ligi
19:00
Znicz Pruszkow
19:00
MKS Arka Gdynia
19:00
Wisla Plock
19:00
Miedz Legnica
21:30
KS Lechia Gdansk
21:30
Polonia Varşova
Polonya - Puchar Polski, Women
17:00
UKS SMS Lodz
17:00
GKS Katowice
18:00
AP Orlen Gdansk
18:00
WKS Slask Wroclaw
Romanya - Liga 2
17:00
CSC 1599 Selimbar
17:00
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
19:00
CS Mioveni
19:00
Fc Unirea 2004 Slobozia
Romanya - Superliga
16:45
U. Cluj
16:45
CSM Politehnica Iasi
19:00
FC Farul Constanta
19:00
Rapid Bucuresti 1923
21:45
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
21:45
Fotbal Club FCSB
San Marino - Campionato Sammarinese
21:45
AC JUVENES/DOGANA
21:45
FC Domagnano
21:45
SS Folgore Falciano Calcio
21:45
FC Fiorentino
Sırbistan - LAV Kupası
17:00
FK Radnicki 1923 Kragujevac
17:00
FK Vojvodina Novi Sad
20:00
FK Crvena Zvezda Belgrade
20:00
FK Partizan Belgrade
Slovakya - 1. Lig Kadınlar
16:00
GFC Topolcany
16:00
FC Tatran Presov
Slovakya - 2. Liga
16:00
Slovan Bratislava B
16:00
OFK Malzenice
17:30
MSK Puchov
17:30
1. FC Tatran Presov
17:30
MSK Povazska Bystrica
17:30
KFC Komarno
17:30
FC Petrzalka
17:30
Spisska Nova Ves
17:30
MFK Dolny Kubin
17:30
FK Humenne
17:30
FC Stk 1914 Samorin
17:30
MSK Zilina B
17:30
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
17:30
FK Slavoj Trebisov
20:00
Spartak Myjava
20:00
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Slovenya - Slovenya Kupası
21:00
ND Gorica
21:00
ND Beltinci
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Jkt Tanzania
16:00
Young Africans SC
Uganda - Premier Lig
16:00
Express FC
16:00
Kitara FC
19:00
NEC FC
19:00
Bul FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar
00:00
Arjantin
0 : 2
Brezilya
02:30
Paraguay
2 : 0
Venezuela
05:00
Kolombiya
1 : 0
Peru
Uruguay - Premier Lig
21:00
Rampla Juniors
21:00
Defensor Sporting
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
10:30
Auckland City
10:30
Bay Olympic
Yunanistan - Super League
17:00
PAS Lamia 1964
17:00
Paok Thessaloniki
19:30
Aris Thessaloniki
19:30
Olympiacos Piraeus
20:30
AEK Athens
20:30
Panathinaikos Athens
Zambiya - Premiyer Lig
16:00
FC Muza
16:00
Nkwazi
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
Telone FC
16:00
Bulawayo Chiefs FC
16:00
Ngezi Platinum
16:00
Yadah FC
16:00
Chicken Inn FC
16:00
Hwange Colliery FC
16:00
Herentals FC
16:00
Highlanders FC
16:00
FC Platinum
16:00
ZPC Kariba
16:00
Zifa Ersl Champions
16:00
Simba Bhora FC
PUAN DURUMU
#
TAKIMLAR
O
AV
P
1
Galatasaray
33
56
90
2
Fenerbahçe
33
57
86
3
Trabzonspor
33
13
55
4
Beşiktaş
33
6
51
5
Rams Başakşehir
33
6
49
6
Çaykur Rizespor
33
-6
48
7
Kasımpaşa
33
-4
46
8
Bitexen Antalyaspor
33
0
45
Detaylı Puan Durumu