DOLAR 32,4976 % 0.1
EURO 34,8496 % 0.18
GRAM ALTIN 2.475,71 % 0,54
ÇEYREK A. 4.047,78 % 0,54
BITCOIN 2.033.664 -2.963
ÜYE PANELİ

CANLI SONUÇLAR

Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Ligi
22:00
AS Roma AS Roma
22:00
AC Milan AC Milan
22:00
Atalanta BC Atalanta BC
22:00
Liverpool Liverpool
22:00
West Ham United FC West Ham United FC
22:00
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
22:00
Marsilya Marsilya
22:00
Benfica Lisbon Benfica Lisbon
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Konferans Ligi
19:45
Lille OSC Lille OSC
19:45
Aston Villa Aston Villa
19:45
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
19:45
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
22:00
Paok Thessaloniki Paok Thessaloniki
22:00
Club Brugge Club Brugge
22:00
Fenerbahçe Fenerbahçe
22:00
Olympiacos Piraeus Olympiacos Piraeus
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
18:00
Al-Taawoun FC Al-Taawoun FC
18:00
Al-Khaleej Club Al-Khaleej Club
21:00
Al-Fateh SC Al-Fateh SC
21:00
Al-Raed Club Al-Raed Club
21:00
AL Shabab FC (KSA) AL Shabab FC (KSA)
21:00
Abha Club Abha Club
İngiltere - Ulusal Lig
21:45
FC Halifax Town FC Halifax Town
21:45
Oldham Athletic Oldham Athletic
Belçika - U21 Pro Ligi
21:00
RFC Liege RFC Liege
21:00
Jeugd Lommel SK Jeugd Lommel SK
ABD - MLS Next Pro
02:30
Atlanta United 2 Atlanta United 2
02:30
Chattanooga FC Chattanooga FC
ABD - US Open Kupası
02:00
Hartford Athletic Hartford Athletic
02:00
New York City FC II New York City FC II
02:00
Richmond Kickers Richmond Kickers
0 : 0
Loudoun United Fc Loudoun United Fc
02:00
North Carolina FC North Carolina FC
1 : 0
Carolina Core FC Carolina Core FC
02:30
Miami FC Miami FC
02:30
South Georgia Tormenta FC South Georgia Tormenta FC
02:30
Memphis 901 FC Memphis 901 FC
02:30
Miami United FC Miami United FC
03:00
Birmingham Legion FC Birmingham Legion FC
03:00
Chattanooga Red Wolves SC Chattanooga Red Wolves SC
03:00
Chicago Fire FC II Chicago Fire FC II
0 : 1
Indy Eleven Indy Eleven
03:00
FC Tulsa FC Tulsa
2 : 1
Northern Colorado Hailstorm FC Northern Colorado Hailstorm FC
03:00
Union Omaha SC Union Omaha SC
03:00
El Paso Locomotive FC El Paso Locomotive FC
05:30
Las Vegas Lights Las Vegas Lights
05:30
Spokane Velocity FC Spokane Velocity FC
05:30
Monterey Bay FC Monterey Bay FC
05:30
Irvine Zeta FC Irvine Zeta FC
Arjantin - Arjantin Kupası
03:15
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
1 : 2
Gimnasia y Esgrima Mendoza Gimnasia y Esgrima Mendoza
22:00
CD Maipu CD Maipu
22:00
CA Juventud Unida Universitario San Luis CA Juventud Unida Universitario San Luis
Arjantin - Copa de la Liga
01:30
CA Rosario Central CA Rosario Central
1 : 1
Deportivo Riestra AFBC Deportivo Riestra AFBC
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
01:00
Boca Juniors Boca Juniors
2 : 1
CA Platense CA Platense
21:00
Instituto AC Cordoba Reserves Instituto AC Cordoba Reserves
21:00
San Lorenzo de Almagro Res. San Lorenzo de Almagro Res.
21:00
Argentinos Juniors Reserve Argentinos Juniors Reserve
21:00
CA River Plate (Arg) CA River Plate (Arg)
21:00
CA Sarmiento de Junin CA Sarmiento de Junin
21:00
Newells Old Boys Newells Old Boys
21:00
Estudiantes de LP Reserve Estudiantes de LP Reserve
21:00
CA Talleres de Cordoba Reserve CA Talleres de Cordoba Reserve
21:00
CA Tigre Reserve CA Tigre Reserve
21:00
CA Lanus CA Lanus
21:00
CA Union Santa Fe Reserve CA Union Santa Fe Reserve
21:00
CA Central Cordoba SE Reserve CA Central Cordoba SE Reserve
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
23:00
CA Banfield CA Banfield
23:00
CA Excursionistas CA Excursionistas
Azerbaycan - Birinci Lig
14:00
Zaqatala FK Zaqatala FK
14:00
Araz Saatli Araz Saatli
14:30
Difai Agsu Difai Agsu
14:30
Imisli FK Imisli FK
15:00
Karvan Yevlakh Karvan Yevlakh
15:00
FK GARADAG LOKBATAN FK GARADAG LOKBATAN
Bahreyn - Premier Lig
19:00
Busaiteen Busaiteen
19:00
Al-Ahli SC Manama Al-Ahli SC Manama
19:00
Manama Club Manama Club
19:00
AL Khalidiyah AL Khalidiyah
19:00
AL-NAJMA MANAMA AL-NAJMA MANAMA
19:00
SITRA CLUB SITRA CLUB
Bolivya - Profesyonel Lig
03:00
The Strongest The Strongest
03:00
GV Club Deportivo San Jose de Oruro GV Club Deportivo San Jose de Oruro
Brezilya - Brasilero Serie A
01:00
Gremio FB Porto Alegrense RS Gremio FB Porto Alegrense RS
2 : 0
CA Paranaense PR CA Paranaense PR
01:00
Red Bull Bragantino SP Red Bull Bragantino SP
2 : 1
CR Vasco da Gama RJ CR Vasco da Gama RJ
02:00
Atletico Mineiro MG Atletico Mineiro MG
1 : 1
Criciuma EC SC Criciuma EC SC
02:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
0 : 1
SC Internacional RS SC Internacional RS
02:00
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
1 : 1
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
02:00
EC Juventude RS EC Juventude RS
2 : 0
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
03:30
CR Flamengo RJ CR Flamengo RJ
2 : 1
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
Brezilya - Campeonato Acreano
21:30
Sao Francisco FC AC Sao Francisco FC AC
21:30
Rio Branco FC AC Rio Branco FC AC
23:30
EC Humaita AC EC Humaita AC
23:30
AD Vasco Da Gama AC AD Vasco Da Gama AC
Brezilya - Copa Verde
02:00
Vila Nova FC GO Vila Nova FC GO
2 : 0
Cuiaba EC MT Cuiaba EC MT
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
EC Bahia BA EC Bahia BA
21:00
Cruzeiro MG Cruzeiro MG
21:15
Gremio FB Porto Alegrense RS Gremio FB Porto Alegrense RS
21:15
America MG America MG
23:00
Atletico Mineiro MG Atletico Mineiro MG
23:00
Cuiaba EC MT Cuiaba EC MT
Cezayir - Ligue 1, Reserves
16:00
ES Setif ES Setif
16:00
Js Saoura Js Saoura
18:00
US Khenchela US Khenchela
18:00
CS Constantine CS Constantine
18:00
AC Paradou AC Paradou
18:00
MC El Bayadh MC El Bayadh
18:00
Nc Magra Nc Magra
18:00
MC Alger MC Alger
18:00
US Oued Souf US Oued Souf
18:00
Aso Chlef Aso Chlef
18:00
Cr Belouizdad Cr Belouizdad
18:00
US Biskra US Biskra
19:00
Usm Alger Usm Alger
19:00
ES Ben Aknoun ES Ben Aknoun
19:00
Js Kabylie Js Kabylie
19:00
MC Oran MC Oran
Danimarka - 1.Lig
19:00
Soenderjyske Soenderjyske
19:00
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Danimarka - 2nd Division Doğu
20:00
Esbjerg FB Esbjerg FB
20:00
Middelfart BK Middelfart BK
Ekvador - LigaPro Primera A
00:30
Cumbaya FC Cumbaya FC
0 : 0
Libertad Loja Libertad Loja
03:00
CD Tecnico Universitario CD Tecnico Universitario
2 : 1
CD Cuenca CD Cuenca
22:00
Imbabura Imbabura
22:00
CD Universidad Catolica del Ecuador CD Universidad Catolica del Ecuador
Ermenistan - Premier Lig
16:00
FC Alashkert Yerevan FC Alashkert Yerevan
16:00
FC West Armenia FC West Armenia
18:00
FC Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri
18:00
FC Van Charentsavan FC Van Charentsavan
Estonya - Esiliiga B
18:00
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
18:00
JK Narva Trans JK Narva Trans
Etiyopya - Premier Lig
16:00
Wolkite City FC Wolkite City FC
16:00
Ethiopian Medhin Ethiopian Medhin
19:00
Bahir Dar Kenema FC Bahir Dar Kenema FC
19:00
Hadiya Hossana FC Hadiya Hossana FC
Faroe Adaları - 1. deild
21:00
FC Hoyvik FC Hoyvik
21:00
HB Torshavn II HB Torshavn II
Fildişi Sahili - Lig 1
19:00
Asec Mimosas Asec Mimosas
19:00
Bouake FC Bouake FC
Finlandiya - Suomen Kupası
20:15
Nops Nops
20:15
P-Iirot P-Iirot
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
05:00
Comunicaciones FC Comunicaciones FC
0 : 0
CSD Municipal CSD Municipal
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
00:00
CD Marathon San Pedro Sula CD Marathon San Pedro Sula
00:00
CD Olimpia Tegucigalpa CD Olimpia Tegucigalpa
00:00
CD Genesis CD Genesis
00:00
Olancho FC Olancho FC
01:00
CD Victoria La Ceiba CD Victoria La Ceiba
01:00
Lobos UPNFM Lobos UPNFM
23:00
CD Real Sociedad Tocoa CD Real Sociedad Tocoa
23:00
CD Vida La Ceiba CD Vida La Ceiba
İngiltere Amator - Isthmian Football Leag.
21:45
Potters Bar Town Potters Bar Town
21:45
Canvey Island Canvey Island
İngiltere Amator - Konferans Güney
21:45
Taunton Town Taunton Town
21:45
Weston Super Mare Weston Super Mare
21:45
Truro City Truro City
21:45
Weymouth FC Weymouth FC
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
15:00
Fleetwood Town Fleetwood Town
15:00
Millwall Millwall
İngiltere Amator - Southern League Premier South
21:45
Hanwell Town Hanwell Town
21:45
Plymouth Parkway Plymouth Parkway
21:45
Tiverton Town Tiverton Town
21:45
Winchester City FC Winchester City FC
İran - Pro Ligi
16:00
Paykan Fc Paykan Fc
16:00
Havadar SC Havadar SC
17:15
Gol Gohar Sirjan FC Gol Gohar Sirjan FC
17:15
Esteghlal Khuzestan FC Esteghlal Khuzestan FC
18:30
Sanat Naft Abadan FC Sanat Naft Abadan FC
18:30
Persepolis FC Persepolis FC
İsrail - Ligat Al, Kadınlar
18:30
Hapoel Petach-Tikva Hapoel Petach-Tikva
18:30
Hapoel Katamon Jerusalem Hapoel Katamon Jerusalem
20:00
Hapoel Raanana Hapoel Raanana
20:00
Maccabi Kishronot Hadera Maccabi Kishronot Hadera
20:00
Bnot Netanya FC Bnot Netanya FC
20:00
Hapoel Nir Ramat Hasharon Hapoel Nir Ramat Hasharon
20:30
ASA Tel Aviv University SC ASA Tel Aviv University SC
20:30
Kiryat Gat SC Kiryat Gat SC
Japonya - WE Ligi, Kadınlar
11:00
Tokyo Verdy Beleza Tokyo Verdy Beleza
11:00
Kanagawa Sagamihara Kanagawa Sagamihara
12:00
Omiya Ardija Ventus Omiya Ardija Ventus
12:00
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
12:00
Chifure AS Elfen Saitama Chifure AS Elfen Saitama
12:00
Albirex Niigata Albirex Niigata
13:00
JEF United Ichihara Chiba JEF United Ichihara Chiba
13:00
Cerezo Osaka Sakai Ladies Cerezo Osaka Sakai Ladies
13:00
AC Nagano Parceiro AC Nagano Parceiro
13:00
Mynavi Sendai Ladies Mynavi Sendai Ladies
13:00
Sanfrecce Hiroshima Regina Sanfrecce Hiroshima Regina
13:00
INAC Kobe Leonessa INAC Kobe Leonessa
Kamerun - Elite One
15:00
Canon Sportife Yaounde Canon Sportife Yaounde
15:00
Gazelle FA de Garoua Gazelle FA de Garoua
15:00
Coton Sport de Garoua Coton Sport de Garoua
15:00
Dynamo de Douala Dynamo de Douala
17:00
Victoria United Limbe Victoria United Limbe
17:00
Stade Renard Stade Renard
17:00
Yong Sports Academy Yong Sports Academy
17:00
Colombe FC Colombe FC
18:00
Colombe FC Colombe FC
18:00
Yong Sports Academy Yong Sports Academy
18:00
Stade Renard Stade Renard
18:00
Victoria United Limbe Victoria United Limbe
Kazakistan - Birinci Lig
12:00
Altay Vko Altay Vko
12:00
FK Arys FK Arys
12:00
Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes Kokshetau
12:00
Khan Tengri FC Khan Tengri FC
14:00
Aktobe Reserve Aktobe Reserve
14:00
FK Kyran Shymkent FK Kyran Shymkent
14:00
Kaisar Kyzylorda Reserve Kaisar Kyzylorda Reserve
14:00
FK Ekibastuz FK Ekibastuz
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:00
Rionegro Aguilas Rionegro Aguilas
4 : 0
Alianza FC Valledupar Alianza FC Valledupar
02:10
Millonarios FC Millonarios FC
3 : 2
CD Junior FC CD Junior FC
04:20
Atletico Nacional Medellin Atletico Nacional Medellin
0 : 1
CS Deportes Pereira CS Deportes Pereira
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi
13:00
Sejong Sportstoto WFC Sejong Sportstoto WFC
13:00
Changnyeong WFC Changnyeong WFC
13:00
Suwon WFC Suwon WFC
13:00
Incheon Hyundai Steel Red Angels Incheon Hyundai Steel Red Angels
13:00
Seoul City WFC Seoul City WFC
13:00
Hwacheon Kspo FC Hwacheon Kspo FC
13:00
Gyeongju FC Gyeongju FC
13:00
Mungyeong Sangmu Wfc Mungyeong Sangmu Wfc
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
00:00
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
0 : 1
AD San Carlos AD San Carlos
00:00
Puntarenas Puntarenas
0 : 0
Perez Zeledon Perez Zeledon
03:00
Sporting FC Sporting FC
2 : 1
Santos Santos
05:00
LD Alajuelense LD Alajuelense
3 : 1
Municipal Grecia Municipal Grecia
Letonya - Virsliga
17:30
Grobinas SC/LFS Grobinas SC/LFS
17:30
FK Liepaja FK Liepaja
19:30
FK Jelgava FK Jelgava
19:30
Valmiera FC Valmiera FC
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
04:00
Alebrijes de Oaxaca FC Alebrijes de Oaxaca FC
6 : 6
Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC
06:00
Club Atletico La Paz Club Atletico La Paz
0 : 3
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
Mısır - Premier Lig
17:00
Ceramica Cleopatra Ceramica Cleopatra
17:00
Al İttihad Al Sakandary Al İttihad Al Sakandary
20:00
Ismaily Sc Ismaily Sc
20:00
Zed FC Zed FC
20:00
Future FC Future FC
20:00
Pharco FC Pharco FC
Nikaragua - Premier Lig
00:00
Indigenas de Matagalpa FC Indigenas de Matagalpa FC
00:00
CD Ocotal CD Ocotal
04:00
Diriangen FC Diriangen FC
6 : 0
HYH Sebaco FC HYH Sebaco FC
04:00
Masachapa FC Masachapa FC
04:00
ART Municipal Jalapa ART Municipal Jalapa
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
16:45
Al-Seeb Al-Seeb
16:45
Al-Wehda Al-Wehda
16:50
Bahla Club Bahla Club
16:50
Sur SC Sur SC
16:55
AL Nasr SC (OMA) AL Nasr SC (OMA)
16:55
Oman Club Oman Club
19:10
Al-Rustaq Al-Rustaq
19:10
Ibri Ibri
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
00:00
Alianza FC Alianza FC
0 : 0
Potros del Este Potros del Este
02:15
Herrera FC Herrera FC
02:15
Umecit Umecit
04:30
CA Independiente de la Chorrera CA Independiente de la Chorrera
04:30
Veraguas United FC Veraguas United FC
Paraguay - Division de Honor, Açılış
02:00
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
1 : 1
Libertad Asuncion Libertad Asuncion
Romanya - Romanya Kupası
20:30
ASC Otelul Galati ASC Otelul Galati
20:30
U. Cluj U. Cluj
Slovenya - PrvaLiga
17:00
NK Domzale NK Domzale
17:00
NK Koper NK Koper
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Ihefu FC Ihefu FC
16:00
Singida Fountain Gate FC Singida Fountain Gate FC
Tayland - Thai League 1
15:00
Bangkok United FC Bangkok United FC
15:00
Lamphun Warrior Lamphun Warrior
Uganda - Premier Lig
16:00
Maroons FC Maroons FC
16:00
Busoga United FC Busoga United FC
19:00
Kampala Capital City Authority FC Kampala Capital City Authority FC
19:00
Mbarara City FC Mbarara City FC
Ukrayna - Premier Lig
15:30
FC Zorya Luhansk FC Zorya Luhansk
15:30
FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar
00:00
Uruguay Uruguay
1 : 2
Peru Peru
02:30
Arjantin Arjantin
1 : 1
Ekvador Ekvador
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası
16:00
Endonezya Endonezya
16:00
Avustralya Avustralya
18:30
Ürdün Ürdün
18:30
Katar Katar
Uruguay - Kupa Uruguay
02:30
Penarol URU Penarol URU
02:30
Montevideo City Torque Montevideo City Torque
Zambiya - Premiyer Lig
16:00
Mufulira Wanderers Mufulira Wanderers
16:00
Green Eagles Green Eagles
16:00
Red Arrows Red Arrows
16:00
Zesco United Zesco United

PUAN DURUMU

# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 32 53 87
2 Fenerbahçe 32 57 85
3 Trabzonspor 32 12 52
4 Beşiktaş 32 4 48
5 Çaykur Rizespor 32 -4 48
6 Rams Başakşehir 32 4 46
7 Kasımpaşa 32 -2 46
8 EMS Yapı Sivasspor 32 -5 44
Detaylı Puan Durumu